go-fly.pl znajdź nas na facebook-u
voucher, kup na prezent, skoki w tandemie, go-fly.pl

Piotrków Trybunalski


 LOKALIZACJA 

Skoki spadochronowe w tandemie odbywają się na terenie Aeroklubu Piotrkowskiego ul. Przemysłowa 48 ,97-300 Piotrków Trybunalsk (woj. łódzkie). Kursy Spadochronowe wykonujemy z 4000 metrów.

KURS SPADOCHRONOWY

ZAPISZ SIE NA KURS SPADOCHRONOWY I ZOSTAN SAMODZIELNYM SKOCZKIEM PRZEZ WEEKEND

Chcesz zostać spadochroniarzem? Wykup szkolenie już dziś! Zapisz się na kurs spadochronowy metodą AFF i zostań samodzielnym skoczkiem.

Szkolenie AFF (przyspieszona nauka swobodnego spadania) jest to najbardziej popularna, a zarazem najszybsza metoda szkolenia na skoczka spadochronowego. Szkolenie spadochronowe jest polecane dla osób pragnących skakać częściej i uzyskać uprawnienia do wykonywania skoków spadochronowych jako samodzielny skoczek tj. skakać bez nadzoru instruktora. Uprawnienie ukończenia szkolenia AFF w naszej szkole honorowane jest na lotniskach (strefach zrzutu) w całym kraju i za granicą.
Kurs spadochronowy jest dla ludzi kochających mocne wrażenia i sport. Skoki spadochronowe staną się waszą pasją i sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół.Dołącz do nas już dziś. 

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE ,,AFF” NA SKOCZKA SPADOCHRONOWEGO

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.Polega na nauce swobodnego spadania, manewrowania spadochronem oraz na przyswojeniu sobie obowiązujących zasad bezpieczeństwa i procedur awaryjnych. Podczas dwóch pierwszych skoków ucznia asystuje mu dwóch instruktorów. Od trzeciego skoku asystuje już jeden instruktor. Podczas skoków AFF uczeń od początku uczy się utrzymania stabilnej płaskiej sylwetki oraz samodzielnego otwarcia spadochronu. Kurs AFF kończy się egzaminem praktycznym w powietrzu, po zaliczeniu którego kursant otrzymuje uprawnienia do wykonywania samodzielnych skoków. Uprawnienie ukończenia szkolenia AFF w naszej szkole honorowane jest na lotniskach (strefach zrzutu) w całym kraju i za granicą.Na naszej strefie spadochronowej można po szkoleniu zakupić bilet na 4000 metrów oraz wypożyczyć pełen sprzęt.Cena skoku po szkoleniu to 100zł bilet oraz 45 wypożyczenie ułożonego spadochronu.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania i ograniczenia wymagające konsultacji z lekarzem: ciąża, epilepsja, choroby serca, niewydolność układu krążenia, nadciśnienie, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny

*cena zawiera 8 h szkolenia teoretycznego i 6 skoków . Podmiot szkolący okresla ilość skoków w kursie . 

Polecane produkty