go-fly.pl znajdź nas na facebook-u
voucher, kup na prezent, skoki w tandemie, go-fly.pl

Ostrów Wielkopolski


 LOKALIZACJA 

Kurs spadochronowyodbywa się na terenie Aeroklubu Ostrowskiego w miejscowości Michałków (woj. wielkopolskie).

Kurs spadochronowy wykonujemy z 4000 metrów.

KURS SPADOCHRONOWY - intro

Nie jesteś pewien czy chcesz zostać spadochroniarzem, możesz zaliczyc teorię i wykonac 1 skok spadochronowy z własnym spadochronem na plecach w asyście dwóch instruktorów. Jeżeli skoki Ci sie spodobają możesz kontynuować szkolenie.

Szkolenie AFF (przyspieszona nauka swobodnego spadania) jest to najbardziej popularna, a zarazem najszybsza metoda szkolenia na skoczka spadochronowego. Szkolenie spadochronowe jest polecane dla osób pragnących skakać częściej i uzyskać uprawnienia do wykonywania skoków spadochronowych jako samodzielny skoczek tj. skakać bez nadzoru instruktora. Uprawnienie ukończenia szkolenia AFF w naszej szkole honorowane jest na lotniskach (strefach zrzutu) w całym kraju i za granicą.
Kurs spadochronowy jest dla ludzi kochających mocne wrażenia i sport. Skoki spadochronowe staną się waszą pasją i sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół.Dołącz do nas już dziś. 

JAK WYGLĄDA PEŁNE SZKOLENIE ,,AFF” NA SKOCZKA SPADOCHRONOWEGO

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.Polega na nauce swobodnego spadania, manewrowania spadochronem oraz na przyswojeniu sobie obowiązujących zasad bezpieczeństwa i procedur awaryjnych. Podczas dwóch pierwszych skoków ucznia asystuje mu dwóch instruktorów. Od trzeciego skoku asystuje już jeden instruktor. Podczas skoków AFF uczeń od początku uczy się utrzymania stabilnej płaskiej sylwetki oraz samodzielnego otwarcia spadochronu. Kurs AFF kończy się egzaminem praktycznym w powietrzu, po zaliczeniu którego kursant otrzymuje uprawnienia do wykonywania samodzielnych skoków. Uprawnienie ukończenia szkolenia AFF w naszej szkole honorowane jest na lotniskach (strefach zrzutu) w całym kraju i za granicą.Na naszej strefie spadochronowej można po szkoleniu zakupić bilet na 4000 metrów oraz wypożyczyć pełen sprzęt.Cena skoku po szkoleniu to 100zł bilet oraz 45 wypożyczenie ułożonego spadochronu.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania i ograniczenia wymagające konsultacji z lekarzem: ciąża, epilepsja, choroby serca, niewydolność układu krążenia, nadciśnienie, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny

*cena zawiera 8 h szkolenia teoretycznego i 1 skoków w asyscie dwóch instruktorów.. 

The free online CSS cleaner allows you to organize style for websites.

Polecane produkty