go-fly.pl znajdź nas na facebook-u
voucher, kup na prezent, skoki w tandemie, go-fly.pl

Ostrów Wielkopolski


 Miejscem wykonywania usługi  jest Lotnisko Aeroklubu Ostrowskiego w miejscowości Michałków . Parking na lotnisku , wjazd z drogi pomiędzy miejscowościami Lewków - Rejtanów. Na terenie lotniska plac zabaw dla dzieci oraz restauracja.  

UWAGA : Do zakupionego filmu karta pamięci 16GB GRATIS !

Bliskość natury i niesamowite widoki zachwycają w każdej minucie lotu.

 Człowiek od zawsze marzył o lataniu. I choć dziś latanie stało się to powszechnym i łatwo dostępnym sposobem przemieszczania się, to jednak odrywanie się od ziemi wciąż budzi wiele emocji. Nic więc dziwnego, że prezenty związane z lataniem cieszą się tak dużą popularnością wśród naszych klientów .

Loty odbywaja sie zawsze w towarzystwie doświadczonego instruktora, dlatego jest to atrakcja całkowicie bezpieczna. Loty motoparalotnią z instruktorem wykonujemy najnowszym sprzętem który wyposażony jest w wygodny  wózek, nie ma konieczności stawania na nogach przy lądowaniu dlatego wykluczona jest możliwości kontuzji. Zakupiona usługa zawiera 30 minut lotu plus szkolenie naziemne.Loty Motoparalotnią to idealny prezent na każdą okazje zarówno dla młodych jak i dla starszych . Waga max 100 kg. Lot na motoparalotni to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu. Z atrakcji mogą korzystać również dzieci, pod warunkiem że nie ważą mniej niż 45 kilogramów. Ponadto osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia kamerą i stworzenia pamiątkowego filmu. Jest to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, np. na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka czy rocznicę.

Przy zakupie lotu voucher na prezent GRATIS 

Polecane produkty