go-fly.pl znajdź nas na facebook-u
voucher, kup na prezent, skoki w tandemie, go-fly.pl

Skoki z Dream Tower Głogów DREAM JUMP


LOKALIZACJA

DREAM TOWER 222M Głogów, ul. Końcowa 10 

SKOKI DLA KAŻDEGO 

Najwyższy obiekt do skoków w Europie. Jego oryginalna wysokość to 218m. Specjalnie na potrzebę skoków, została wybudowana platforma podwyższająca obiekt o 4 m i wysunięta o 10m ponad obrys płaszcza komina dla zmaksymalizowania bezpieczeństwa skoczka. Dzięki tej konstrukcji komin w Głogowie ma 222m, więcej niż słynna tama w Szwajcarii z której skakał James Bond... Czy odważyłby się skoczyć u nas?...Pamiętaj u nas nie wsiadasz do gokarda lecz do F1 – zmierz się z tą mocą.

 KILKA SŁÓW O DREAM JUMP

Gdy zobaczyliśmy skoki Bungee, wielu stwierdziło, że jest to swoiste apogeum osiągnięć ludzkiej kreatywności w tak wąskiej dziedzinie, jaką są skoki, pozwalające poczuć choć przez chwilę wolność niebieskich przestworzy.Od dawna skakaliśmy ze spadochronem, pojawiły się ekstremalne skoki BASE, a później kolejne odmiany Bungee bazujące na asekuracji z gumowej liny.Jednak człowiek - bestia inteligentna i niepokorna - człowiek czuł niedosyt i wymyślił DREAM JUMP. Na czym polega ta metoda skoków na linach

Dream Jump - to opatentowana technika oddawania skoków z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka. Podstawą układu do skoków są dwie liny dynamiczne luźno rozwieszone pomiędzy dwoma obiektami, w swoim pierwotnym ułożeniu przypominające literę „U”. Dzięki zastosowaniu właśnie takiego systemu rozwieszenia układu lin do Dream jumpu możliwe jest maksymalne wydłużenie swobodnego spadania, do 90% wysokości obiektu z którego oddawany jest skok. Ten specjalny układ dzięki swojej uniwersalności pozwala na dużą dowolność w wyborze obiektu, z którego skaczemy. Długi swobodny lot daje skoczkowi nieskończone możliwości wykonywania w powietrzu akrobacji: salta, gwiazdy, a także skoków wieloosobowych i skoków z różnymi przedmiotami.Układ ten zapewnia wysoki margines bezpieczeństwa związany ze zdublowaniem zabezpieczeń wszystkich elementów układu. Mnogość elementów układu rozkłada siły generowane przez skoczka podczas skoku, zapewniając wysoki komfort skoku i do maksimum redukując działające na skoczka przeciążenia.

Polecane produkty