go-fly.pl znajdź nas na facebook-u
voucher, kup na prezent, skoki w tandemie, go-fly.pl

Leszno


LOKALIZACJA

Tunel aerodynamiczny Freeflycenter adres: ul Szybowników 28 64-100 Leszno (między Poznaniem a Wrocławiem)

KURS SAMODZIELNEGO LATANIA ,,PROFLYER'' Zostań profesjonalistą.

Nauka atania w Tunelu Aerodynamicznym jest wspaniałą zabawą dla każdego niezależnie od wieku. Loty w tunelu to znakomity trening i doskonała zabawa dla każdego !!! Niezależnie od pogody wybrać się na niego można zawsze ,o każdej porze roku.

Dzięki naszemu szkoleniu nie tylko uniesiesz sie w powietrzu ale nauczysz się samodzielnie latac bez pomocy instruktora. Szkolenie obejmuje 15 min lotu w tunelu aerodynamicznym rozdzielone na kilka krótkich sesji oraz godzina treningu poza tunelem. Nauczysz się jak samodzielnie latać w góre, w dół, robic obroty, latać w dowolnym kierunku, przejść na plecy i z powrotem do pozycji wyjsciowej .

Skontaktuj sie z nami i zarezerwuj czas w tunelu . Zajmniemy sie Twoim szkoleniem od A do Z . Juz po paru minutach będziesz zadowolony/a z szybkich postępów. Zarezerwuj minimum 15 minut a dostaniejsz najniższą z możliwych cen . Gwarantujemy doskonałą zabawę i satysfakcję z osiągniętych umiejetności.

TURBO DROGA DO BYCIA SKOCZKIEM SPADOCHRONOWYM O DUŻYCH UMIEJĘTNOŚCIACH

Każda godzina wylatana w tunelu to odpowiednik min 60 skoków z samolotu. wykonując swój pierwszy skok będziecie świadomi tego co dzieje w powietrzu i kurs AFF będzie już tylko formalnością.

SZUKASZ POMYSŁU NA NIEPOWTARZALNY PREZENT

Poczuj się jak ptak i lataj z nami!!! Voucher upoważnia do lotu w tunelach aerodynamicznych w Polsce. To wspaniały prezent na każdą okazję gwarantujący niesamowite wrażenia które obdarowany będzie pamiętał do końca życia …=)

Polecane produkty